Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/virtualki/193381/templates/guma_pl/functions.php on line 172
Guma - TECHNOLOGIA

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/virtualki/193381/templates/guma_pl/functions.php on line 172

TECHNOLOGIA

 

 

Firma Guma stale się rozwija. Wzbogacamy naszą ofertę i staramy się spełniać rosnące oczekiwania Klientów. Inwestujemy także w  rozwój naszych technologii, które pomagają zwiększyć wydajność produkcji i jakość proponowanych przez nas usług.

 

 

 

Projekty i wyposażenie

Wyposażyliśmy nasz zakład w nowoczesne maszyny i urządzenia. Zbudowaliśmy nowoczesną halę produkcyjną. Dzięki temu staliśmy się samowystarczalni, a nasze usługi – kompleksowe. Nie bronimy się przed nowościami, które łączymy z naszym doświadczeniem i zdobytą przez lata wiedzą. Wszystkie projekty wyrobów oraz form wtryskowych wykonujemy technologią 3D. Pracujemy na zaawansowanych programach do wspomagania projektowania oraz wspomagania obróbki CAD/CAM.

Krótki czas realizacji

Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i zaawansowanym technologiom, skracamy czas realizacji Państwa zamówień do minimum, przy zachowaniu najwyższej jakości pracy. Dla naszych stałych klientów posiadamy stałe zapasy magazynowe. Własna narzędziownia sprawia, że jesteśmy niezależni i tym samym możemy rozpocząć proces produkcyjny w bardzo krótkim czasie.

Gwarancje
Gwarantujemy, że współpraca z Firmą Guma to:
- najwyższa jakość wyrobów i usług
- profesjonalna obsługa
- krótki czas oczekiwania na realizację zlecenia
- korzystne warunki płatności oraz konkurencyjne, często indywidualnie generowane ceny
- stałe zapasy magazynowe
- bezpłatny transport przy zamówieniach powyżej 2 000 zł netto
- bezpłatny serwis w przypadku zgłoszenia uzasadnionej reklamacji 
(WARUNKI GWARANCJI)
- najwyższa dbałość o środowisko
(POLITYKA JAKOŚCi, ŚRODOWISKA I BHP) 


 

Kriogeniczne czyszczenie detali

Jedną ze stosowanych przez nas technologii, z których jesteśmy szczególnie dumni jest kriogeniczne oczyszczanie detali gumowych z wylewek produkcyjnych. 

Zapraszamy do współpracy także inne zakłady produkcyjne, nie stosujące u siebie technologii kriogenicznego czyszczenia detali.

W ramach współpracy oferujemy:

- oczyszczanie dla celów technicznych

- oczyszczanie dla celów estetycznych, z wypływek oraz nadlewek

- niwelowanie widocznych śladów po łączeniach formy na wyrobie gotowym bez uszkadzania właściwego wyrobu

Krio-technologia to gwarancja czystości, szybkości i niewielkiego kosztu usług. Oczyszczanie jest procesem powtarzalnym, wykonywanym za pomocą ciekłego azotu bez ingerencji w wyrób właściwy. Dzięki bardzo niskiej temperaturze i specjalistycznemu procesowi maszynowemu, produkt zostaje oczyszczony mechanicznie. Oczyszczone detale mogą być stosowane w takich dziedzinach jak np.: hydraulika, pneumatyka, a nawet medycyna.

Ponieważ detale zamrażane są miejscowo lub powierzchniowo, a do ich czyszczenia nie są stosowane żadne środki chemiczne, czy zmieniające właściwości procesy fizyczne, jak tarcie, metoda ta jest bezpieczna, szybka i tania. A do tego niezwykle dokładna, dzięki czemu czyszczeniu mogą podlegać nawet długie i cienkie uszczelki. Produkt zachowuje kształt kolor i właściwości.

 

Wszystkie materiały zawarte w serwisie, są własnością firmy GUMA® z siedzibą we Wrocławiu.
Powielanie lub/i rozpowszechnianie tych materiałów bez zgody właściciela jest zabronione.